Aký je poplatok za vietnamské víza?

Posted by & filed under FAQ.

Aký je poplatok za vietnamské víza?

Aký je poplatok za vietnamské víza?

Cenám, ktoré nájdete na našej webovej stránke www.vietnam-vizum.com, rozumejte nasledovne:

– Servisný poplatok (uvedené v stĺpci servisný poplatok) je poplatok, ktorý nám musíte zaplatiť za to, že vám vybavíme schvaľovací list s kódom pre vyzdvihnutie víz po príjazde na vietnamské letisko (v meste Hočimin, Hanoj alebo Danang). Platba vopred kreditnou kartou, službou paypal, Western Union alebo bankovým prevodom. V prípade, že chcete platiť kreditnou kartou, nás kontaktujte na adrese info@vietnam-vizum.com alebo sa môžete prihlásiť a zaplatiť kreditnou kartou priamo na adrese www.Visa-Vietnam.Org.

– Poplatok za kolok (stĺpec poplatok za kolok) je poplatok, ktorý zaplatíte v hotovosti v amerických dolároch (USD) na letisku pri prevzatí vašich víz.

Náš servisný poplatok závisí od veľkosti skupiny. Väčšie skupiny sú lacnejšie.

Poplatok za kolok predstavuje US$25 pre jednorazové víza a US$50 za víza pre viac vstupov. Poplatok za kolok musí byť uhradený v hotovosti.

Poznámky:

– servisný poplatok je uvedený pre štandardnú službu s 24 hodinovým časom spracovania. Výnimkou sú dni sobota, nedeľa a štátne sviatky.

– Poplatky za urgentné vybavenie víz budú vyčíslené individuálne v závislosti od toho, ako rýchlo je potrebné víza vybaviť.

– Vybavíme vám vietnamské víza, ktoré si po príjazde vyzdvihnete na letisku, bez žiadnych špeciálnych požiadaviek.

– Servisný poplatok bude uhradený vopred kreditnou kartou, službou paypal, Western Union alebo bankovým prevodom.


Comments are closed.