Čo sú to vietnamské víza prevzaté po príchode (VOA)?

Posted by & filed under FAQ.

Čo sú to vietnamské víza prevzaté po príchode (VOA)?

Čo sú to vietnamské víza prevzaté po príchode (VOA)?

Vietnamské víza prevzaté po príchode (VOA) znamenajú, že po príchode na medzinárodné vietnamské letisko (letisko Noibai v Hanoj, letisko Tan Son Nhat v Hočiminovom meste, alebo letisko Danang v meste Danang) so schvaľovacím listom, dostanete vietnamské víza.

Ak chcete získať vietnamské víza po príchode, je potrebné získať schvaľovací list pre ich vyzdvihnutie po príchode. Prosím kliknite na položku odoslať vízový formulár online a my vám schvaľovací list zabezpečíme.

Celý proces získania víz po príchode vyzerá nasledovne:

– Získate schvaľovací list pre vietnamské víza vyzdvihnuté po príchode na letisko tým, že kliknete tu a vyplníte formulár online. V priebehu 12 – 24 pracovných hodín po prijatí vášho konečného potvrdenia a platby vám zašleme kópiu schvaľovacieho listu s kódom pre vyzdvihnutie vietnamských víz po príchode na vietnamské letisko.

– Vytlačte si schvaľovací list a doneste 2 fotografie o veľkosti 4×6 cm, ktoré vám umožnia vyzdvihnúť si vaše víza na letisku. Nezabudnite si so sebou priniesť schvaľovací list.

– Poplatok za kolky bude uhradený priamo na letisku: 25 USD / osoba za jednorazové víza a 50 USD / osoba za víza pre viacej vstupov.

Poznámky:

– Automaticky vybavíme víza pre prevzatie po príchode na vietnamské letisko.

– Ak plánujete do Vietnamu prísť po súši, loďou alebo vlakom, kontaktujte prosím pred vašim príchodom vietnamskú ambasádu a požiadajte o víza.


Comments are closed.