Môžem vietnamské víza so schvaľovacím listom dostať na ambasáde?

Posted by & filed under FAQ.

Môžem vietnamské víza so schvaľovacím listom dostať na ambasáde?

Môžem vietnamské víza so schvaľovacím listom dostať na ambasáde?

Áno, avšak všimnite si prosím, že schvaľovací list pre vyzdvihnutie vietnamských víz na vietnamskej ambasáde alebo konzuláte je kompletne odlišný od toho, ktorý umožňuje ich vyzdvihnutie na vietnamskom letisku. Informujte nás prosím, ak potrebujete schvaľovací list pre vyzdvihnutie vašich vietnamských víz na ambasáde alebo konzuláte. V prípade, že nás neinformujete, vám automaticky zabezpečíme víza, ktoré je potrebné prevziať na letisku.

Avšak svoje víza môžete na vietnamskej ambasáde/konzuláte prevziať priamo (bez schvaľovacieho listu), ak nie je potrebné vydanie schvaľovacieho listu od Vietnamu.

Odporúčame vám vybrať si možnosť prevziať víza po príchode na vietnamské letisko, ak sa vo vašom okolí nenachádza vietnamská ambasáda alebo konzulát. Vyzdvihnutie víz na vietnamskom letisku je jednoduché, spoľahlivé a nevyžaduje žiadne ďalšie poplatky. Tento postup je pohodlný a legálny a bol predstavený so zámerom prilákať viac cestovateľov a podnikateľov.

Požiadajte o víza online na stránke www.vietnam-vizum.com kliknutím na odkaz odoslať vízový formulár online alebo emailom na adresu info@vietnam-vizum.com. Po prijatí žiadosti vám vybavíme schvaľovací list.

Poznámka:

V prípade, že neuvediete žiadnu špeciálnu požiadavku, vám automaticky vybavíme víza, ktoré si prevezmete po príchode do Vietnamu. Na adrese info@vietnam-vizum.com nás prosím informujte, či si prajete na vietnamskej ambasáde opatriť vaše víza kolkami (pečiatkou).Comments are closed.