Môžem získať vietnamské víza ešte v deň objednávky?

Posted by & filed under FAQ.

Môžem získať vietnamské víza ešte v deň objednávky?

Môžem získať vietnamské víza ešte v deň objednávky?

Áno, môžete. Vďaka našej vízovej službe môžete získať vaše víza po príchode do Vietnamu ešte v deň objednávky.

S našou štandardnou službou dostanete schvaľovací list v priebehu 24 hodín po prijatí platby. Ak chcete víza získať ešte v deň objednávky, kontaktujte nás na adrese info@vietnam-vizum.com. Upozorňujeme však, že za rýchle vybavenie (v priebehu dňa objednávky) môžeme účtovať dodatočných US$15.

Za normálnych okolností vám schvaľovací list pre vietnamské víza zašleme do 24 hodín po prijatí platby. V prípade, že schvaľovací list do 24 hodín nedostanete, nás prosím kontaktujte na adrese info@vietnam-vizum.com.

Ak si prajete získať vietnamské víza ešte v deň objednávky, prosím kliknite na odkaz odoslať vízový formulár online a potom pošlite email na adresu info@vietnam-vizum.com, kde požiadate o rýchle vybavenie týchto víz.

Poznámka:

– Ak by ste chceli získať víza získať urgentne počas soboty, nedeľe alebo počas sviatku, bude poplatok predstavovať US$180 alebo viac (nezahŕňa poplatok za kolok  pre mesačné víza pre jeden vstup).

– Pre urgentné prípady prosím zašlite email na adresu info@vietnam-vizum.com, aby ste sa uistili, že váš prípad bude posudzovaný ako urgentný.


Comments are closed.