Prečo vybrať vietnamské víza online?

Posted by & filed under FAQ, Home.

Prečo vybrať vietnamské víza online?

Prečo vybrať vietnamské víza online?

Vietnamské víza vyzdvihnuté pri príchode (VOA -Vietnam visa on arrival) boli predstavené v roku 2003 a v roku 2011 sa stali najpoužívanejším spôsobom vybavovania víz medzi turistami z Austrálie, Severnej Ameriky a Európy.   Spolu s tým, ako Vietnam otvára svoje ekonomické a cestovateľské dvere sa množstvo víz typu VOA neustále prudko zvyšuje.  Spolu s rastúcim počtom udelených víz však pribúdajú aj spoločnosti ponúkajúce služby vybavenie týchto víz.  Priekopníctvo v tejto službe je svetovo renomovanou službou. Nižšie môžete nájsť informácie o tom, či je pre vás použitie víz typu VOA dobrou voľbou.

1. Jednoduchý postup.

Získanie víz typu VOA je vcelku jednoduché. Stačí navštíviť webovú stránku www.vietnam-vizum.com, kde vyplníte online formulár a následne kliknite odoslať a uskutočníte platbu pomocou kreditnej karty alebo služby paypal. Vyplnenie žiadosti o udelenie víz do Vietnamu trvá niekoľko minút. V priebehu 24 hodín od prijatia platby vám vybavíme schvaľovací list od vietnamskej vlády, ktorý vám umožní vyzdvihnúť si vaše víza po príchode na jedno z medzinárodných vietnamských letísk. Stačí, aby ste si tento list doma vytlačili a preukázali sa ním pri nástupe na palubu a po príchode do Vietnamu si prevezmete svoje víza.

Ak plánujete do Vietnamu cestovať po súši, musíte si zabezpečiť vietnamské víza, ktoré sa pripájajú k cestovnému pasu. V tomto prípade pre získanie víz kontaktujte priamo vietnamskú ambasádu/konzulát.

2. Ušetrite čas.

Namiesto návštevy ambasády/konzulátu a čakania niekoľko dní na vaše víza, si teraz môžete podať žiadosť online na adrese www.vietnam-vizum.com, ktorá vám zabezpečí víza, ktoré si 24 hodín po zaplatení môžete vyzdvihnúť na medzinárodnom vietnamskom letisku. Dokonca aj v urgentných prípadoch je možné vaše vietnamské víza vybaviť v priebehu jedného pracovného dňa. V niektorých prípadoch sa môže stať, že bude ambasáda/konzulát vo vašej krajine počas sviatkov zatvorený, avšak naša spoločnosť vo Vietname bude k dispozícii a umožní vám vybaviť vaše víza aj počas sviatkov vo vašej krajine.

3. Požiadajte o víza odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Stačí vám počítač s pripojením na internet.

Nerobte si starosti, ak sa vo vašej oblasti nenachádza vietnamská ambasáda alebo konzulát. V tomto prípade je použitie vietnamských víz vyzdvihnutých po príchode najlepšou voľbou. Dokonca aj počas dovolenky v inej krajine môžete prostredníctvom internet a našej webovej stránky www.vietnam-vizum.com jednoducho požiadať o vietnamské víza. Vyplnenie žiadosti o víza trvá iba niekoľko minút. V priebehu 24 hodín od prijatia platby dostanete schvaľovací list od vietnamskej vlády, ktorý vám umožní vyzdvihnúť si víza po príchode na jednom z vietnamských medzinárodných letísk. Stačí si schvaľovací list vytlačiť a preukázať sa ním pri nástupe na palubu a pri príchode do Vietnamu si už môžete nechať opečiatkovať vaše víza.

Pre viac informácií nás kontaktujte na adrese info@vietnam-vizum.com.Comments are closed.