O nás

O nás Vietnam vízum

O nás Vietnam vízum

Vietnam vás privíta otvorene a vrele bez ohľadu na to, či ste do tejto krajiny prišli obdivovať jej krásy alebo vás sem priviedla obchodná cesta. Vybaviť si pritom víza pre návštevu Vietnamu je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Víza pre návštevu Vietnamu môžete získať tým, že o ne požiadate na vietnamskom konzuláte alebo na vietnamskej ambasáde vo vašej krajine. V prípade, že sa u vás vietnamská ambasáda alebo konzulát nenachádzajú môžete o víza s našou pomocou požiadať online.

Stránka www.vietnam-vizum.com je vytvorená tak, aby vám poskytovala aktuálne informácie o tom, ako získať vietnamské víza. Môžeme vám poradiť, ako získať víza do Vietnamu jednoducho, rýchlo, spoľahlivo a zároveň lacno. Ak sa chcete dozvedieť, ako vo vašom prípade víza do Vietnamu získate, môžete nám jednoducho poslať email na adresu info@vietnam-vizum.com. Odpovieme vám v priebehu 1 až 2 pracovných dní od prijatia vašej správy.

Taktiež nám môžete poslať rýchlu žiadosť kliknutím na online formulár pre odoslanie víz, ktorý taktiež vyplníte. Po prijatí vašej žiadosti o vybavenie vietnamských víz začneme proces tým, že vám do dvoch dní zabezpečíme schvaľovací list pre vietnamské víza, ktorý vám následne pošleme emailom. Keď od nás dostanete schvaľovací list pre vietnamské víza, jednoducho si ho vytlačíte s dvomi fotografiami vo veľkosti, ktorá sa používa na cestovnom pase (tento doklad je potrebné pre nastúpenie na lietadlo). Svoje víza si vyzdvihnete, keď pristanete na jednom z medzinárodných vietnamských letísk (v mestách Hanoj, Ho Či Min, Danang a Saigon).

Stránka www.vietnam-vizum.com je vo Vietname domácou spoločnosťou. Dobre poznáme našu vietnamskú kultúru, zákony a samozrejme predovšetkým nariadenia, ktoré sa týkajúc cestovných víz pre našu krajinu. Vďaka našim 10 ročným skúsenostiam s vybavovaním víz vám dokážeme poradiť, čo presne pre získanie vietnamských víz potrebujete.

Stránka www.vietnam-vizum.com je teda vytvorená tak, aby vám poradila najlepší spôsob, ako získať vietnamské víza. Vyskúšajte prosím naše služby a zmeníte názor na Vietnam. Potom budete svojim priateľom sami hovoriť, že Vietnam víta všetkých návštevníkov otvorene a vrele.

Našou hlavnou prioritou je šetriť váš čas a vaše peniaze.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte emailom na adrese: info@vietnam-vizum.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.