Vietnamské cestovné víza

Posted by & filed under FAQ.

Vietnamské cestovné víza

Vietnamské cestovné víza

Chcete pricestovať do Vietnamu, no neviete, ktoré víza sú pre vás tie správne? Nerobte si starosti!

Ste zmätený z jednorazových vietnamských víz a víz pre viac vstupov? Neviete, aký je rozdiel medzi cestovaním s pracovnými a turistickými vízami? Nebojte sa, vysvetlenie nájdete nižšie:

Víza pre viac vstupov umožňujú vstúpiť/opustiť Vietnam a znovu do neho vstúpiť viackrát v priebehu 1 alebo 3 mesiacov od dátumu, kedy ste o víza požiadali. Jednorazové víza umožňujú do Vietnamu vstúpiť a opustiť ho iba raz.

Ak máte pracovné víza, no chcete do Vietnamu vstúpiť iba ako turista, tak si nemusíte robiť starosti, pretože s pracovnými vízami môžete po Vietname bez problémov cestovať. Avšak pamätajte si prosím, že ak chcete vo Vietname pracovať, je nevyhnutné požiadať o pracovné víza. Zašlite nám prosím email na adresu info@vietnam-vizum.com, ak vstupujete do Vietnamu pre pracovné účely, no my sme vám vybavili víza pre turistické účely. Bezplatne vám vybavíme správne víza.

Ak vám vyššie uvedené informácie nestačia, kontaktujte nás na adrese info@vietnam-vizum.com a my vám radi poradíme

Related Posts

Prenos vietnamských víz

Prenos vietnamských víz

On

Vietnamské víza v podstate nepotrebujete, ak cez vietnamské letisko iba prechádzate (zdržíte sa tu iba… more →

Vietnamské víza online

Vietnamské víza online

On

Vietnamské víza online, o ktorých hovoríme, predstavujú vietnamské víza, ktoré získate prostredníctvom autorizovanej kancelárie emailom… more →

Comments are closed.