Vietnamské medzinárodné letiská

Posted by & filed under FAQ.

Vietnamské medzinárodné letiská

Vietnamské medzinárodné letiská

Nižšie uvádzame zoznam vstupných brán medzinárodných vietnamských letísk.

Medzinárodné letisko Tan Son Nhat v Hočiminovom meste (Saigon). Hočiminovo mesto známe aj ako Saigon sa nachádza v južnom Vietname. Hočiminovo mesto (Saigon) je veľmi známe svojou tržnicou Ben Thanh, tunelmi Cu Chi, vojenským múzeom a hájom Can Gio. Vietnamské víza prevzaté po príchode na letisko sú dostupné cestovateľom, ktorí chcú získať svoje víza po príchode na letisko Tan Son Nhat (je potrebné mať schvaľovací list).

Medzinárodné letisko Noi Bai v meste Hanoj. Hanoj je hlavným mestom Vietnamu. Toto hlavné mesto sa nachádza v severnom Vietname. Hanoj je slávny vďaka svojimi uliciam, jazerám a mnohým starobylým turistickým atrakciám. Vietnamské víza prevzaté po príchode sú pre cestovateľov dostupné v prípade, že majú schvaľovací list dostupný na letisku Noi Bai.

Medzinárodné letisko Danang v meste Danang. Danang je jedným z najväčších miest vo Vietname. Danang je mesto, ktoré sa nachádza v centrálnom Vietname. Danang je známy hlavne vďaka múzeu Cham, mramorovým fontánam a krásnym plážam. Vietnamské víza prevzaté po príchode sú pre cestovateľov dostupné po príchode na letisko Danang, musíte však mať schvaľovací list.

Medzinárodné letisko Cam Ranh v meste Nha Trang. Nha Trang sa nachádza v centrálnom Vietname. Toto mesto je veľmi známe svojim zálivom Nha Trang, ako aj plážami a pokojnými ostrovmi. Vietnamské víza prevzaté po príchode sú pre cestovateľov dostupné v prípade, že majú schvaľovací list dostupný na letisku Cam Ranh.

Medzinárodné letisko Cat Bi v meste Hai Phong. Mesto Hai Phong je jedným z najväčších miest vo Vietname. Mesto Hai Phong sa nachádza v severnom Vietname. Vietnamské víza prevzaté po príchode v tomto meste nie je možné využiť.

Medzinárodné letisko Phu Bai v meste Hue. Hue sa nachádza v centrálnom Vietname. Toto mesto je známe svojou starobylou imperiálnou citadelou a hudbou kráľovského dvora. Vietnamské víza prevzaté po príchode v tomto meste nie je možné využiť.

Comments are closed.