Vietnamské víza prevzaté na letisku

Posted by & filed under FAQ.

Vietnamské víza prevzaté na letisku

Vietnamské víza prevzaté na letisku

Existujú 2 spôsoby, ako získať víza pre vstup do Vietnamu: 1) Požiadať o vietnamské víza na vietnamskej ambasáde alebo konzuláte vo vašej lokalite, alebo 2) Požiadať nás o vybavenie schvaľovacieho listu, ktorý vám umožní vyzdvihnutie vietnamských víz po príchode na letisko vo Vietname. Toto riešenie je obzvlášť výhodné, ak nie je vo vašom okolí vietnamská ambasáda alebo konzulát.

Nezabudnite prosím požiadať o schvaľovací list, ak si chcete víza vyzdvihnúť na letisku po príchode do Vietnamu. List schválený vládou vám umožní vstúpiť do Vietnamu štyri letiskami: Hanoj, Hočiminovo mesto, Cam Ranh a Danang.

Keď prídete na jednom z týchto letiska vo Vietname, uvidíte pred imigračný úrad kuriér príchodom víz. Tento kuriér môžete ukázať svoje schvaľovací list, ktorý vám umožní vaše pečiatku vízum do pasu pred presunom von.

Pre tých občanov, ktorí môžu vstúpiť do Vietnamu bez víz, no chcú vo Vietname zostať dlhšie a preto požiadali o schvaľovací list, je dôležité zájsť za kuriérom a vyzdvihnúť si víza, ktoré umožnia dlhší pobyt. Schvaľovací list pre vaše víza bude neplatný, ak prejdete priamo k východu a check-out na imigračnej kontrole, pretože imigračný úradníci si budú myslieť, že chcete do Vietnamu vstúpiť len na základe vízovej výnimky. Táto situácia sa týka občanov krajín: Dánsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Thajsko, Kórea, Japonsko, Rusko, Singapur, Malajzia, Indonézia, Laos, Kambodža a Filipíny.


Comments are closed.