Vietnamské víza typu A1

Posted by & filed under FAQ.

Vietnamské víza typu A1

Vietnamské víza typu A1

Skôr, než zistíte, čo sú to vietnamské víza typu A1 a kto ich môže používať, si prosím všimnite, že sme cestovná kancelária a vybavujeme iba víza po príchode na letiská a to iba nasledujúce typy: C1, C2 alebo B3.

Definíciu vietnamských víz typu A1 uvádzame len pre vašu informácie. Nežiadajte nás prosím o vybavenie tohto typu víz, nakoľko tento typ víz nemôžu vo Vietname vybaviť cestovné kancelárie.  Ako cestovná kancelária poskytujeme iba víza typu C1, C2 a B3. Ďakujeme za pochopenie.

Vietnamské víza typu A1 sú vydávané oficiálnym členom delegácií, ktorí boli pozvaní Centrálnou komisiou komunistickej rady, Národnou radou, prezidentom alebo vládou a hosťom ekvivalentnej kategórie, ktorí boli pozvaní ministrami, námestníkmi ministrov, predsedami alebo vicepredsedami ľudovej rady provincií a miest a Ústredným úradom a ich spoločníkom, príbuzným a asistentom.

Opäť pripomíname, že ako cestovná kancelária nie sme autorizovaní na vydávanie tohto typu víz. Vybavujeme víza po príchode, prípadne predlžujeme / obnovujeme vietnamské víza typu C1, C2 alebo B3.


Related Posts

Rýchle vietnamské víza

Rýchle vietnamské víza

On

Ak chcete získať rýchle vietnamské víza do niekoľkých hodín, zašlite nám email na adresu info@vietnam-vizum.com…. more →

Comments are closed.