Vietnamské víza typu A1

Posted by & filed under FAQ.

Vietnamské víza typu A1

Vietnamské víza typu A1

Skôr, než zistíte, čo sú to vietnamské víza typu A1 a kto ich môže používať, si prosím všimnite, že sme cestovná kancelária a vybavujeme iba víza po príchode na letiská a to iba nasledujúce typy: C1, C2 alebo B3.

Definíciu vietnamských víz typu A1 uvádzame len pre vašu informácie. Nežiadajte nás prosím o vybavenie tohto typu víz, nakoľko tento typ víz nemôžu vo Vietname vybaviť cestovné kancelárie.  Ako cestovná kancelária poskytujeme iba víza typu C1, C2 a B3. Ďakujeme za pochopenie.

Vietnamské víza typu A1 sú vydávané oficiálnym členom delegácií, ktorí boli pozvaní Centrálnou komisiou komunistickej rady, Národnou radou, prezidentom alebo vládou a hosťom ekvivalentnej kategórie, ktorí boli pozvaní ministrami, námestníkmi ministrov, predsedami alebo vicepredsedami ľudovej rady provincií a miest a Ústredným úradom a ich spoločníkom, príbuzným a asistentom.

Opäť pripomíname, že ako cestovná kancelária nie sme autorizovaní na vydávanie tohto typu víz. Vybavujeme víza po príchode, prípadne predlžujeme / obnovujeme vietnamské víza typu C1, C2 alebo B3.


Comments are closed.