Vietnamské vstupné víza

Posted by & filed under FAQ.

Vietnamské vstupné víza

Vietnamské vstupné víza

V prípade, že chcete vycestovať do Vietnamu, je potrebné požiadať o víza. Obyvatelia nižšie uvedených krajín nepotrebujú pre vycestovanie do Vietnamu víza:

Thajsko, Filipíny, Malajzia, Singapur, Indonézia, Myanmar, Kambodža, Brunej a Laos. Majitelia týchto krajín pasov môže vstúpiť Vietnam za obdobie od 14- 30 dní bez víza. Nezabudnite požiadať o víza, ak ste občanom jednej z týchto krajín a v pláne navštíviť Vietname viac ako túto dobu.

Japonsko, Južná Kórea, Švédsko, Nórsko, Dánsko, Fínsko a Rusko. Majitelia pasov týchto krajín nepotrebujú víza v prípade, že Vietnam navštívia na obdobie menej než 15 dní. Nezabudnite požiadať o víza, ak ste občanom jednej z týchto krajín a plánujete Vietnam navštíviť na obdobie viac než 15 dní.

Občania ostatných krajín, ktorí nie sú spomenutí v tomto zozname, musia v prípade, že chcú bez problémov navštíviť Vietnam, požiadať o víza.

Existujú 2 spôsoby, ako získať víza pre vstup do Vietnamu:

1/ Získať víza prostredníctvom vietnamskej ambasády alebo konzulátu vo vašej krajine

2/ Požiadať o víza online prostredníctvom autorizovaného sprostredkovateľa, ktorý zabezpečí schvaľovací list pre vyzdvihnutie víz na medzinárodných letiskách vo Vietname. Schvaľovací list je list, ktorý schváli Vietnamský imigračný úrad (Vietnamská vláda) a umožní vám vyzdvihnúť si víza po príchode na vietnamské letisko. Sprostredkovateľ od vás získa osobné informácie potrebné pre vybavenie vietnamských vstupných víz a následne tieto informácie zašle na Vietnamský imigračný úrad (úrad vietnamskej vlády), aby vám zabezpečil schvaľovací list.

Ak chcete získať schvaľovací list pre vyzdvihnutie víz po príchode na vietnamské letisko, kontaktujte nás na adrese info@vietnam-vizum.com.


Comments are closed.