Získanie víz do Vietnamu je teraz možné v priebehu 24 hodín

Posted by & filed under News on Visa.

Získanie víz do Vietnamu je teraz možné v priebehu 24 hodín

Získanie víz do Vietnamu je teraz možné v priebehu 24 hodín

Portál Visa Vietnam Org oznamuje, že môže vybaviť víza do Vietnamu v priebehu 24 hodín. Uchádzači môžu vyplniť svoje formuláre a požiadať o expresné spracovanie víz. Tento postup je ideálny pre tých, ktorí navštevujú Vietnam v zhone. Zariadenie je dostupné sedem dní v týždni, 24 hodín denne, bez ohľadu na to, či je sobote nedeľa alebo dokonca sviatok.

“Núdzové spracovanie sa v súčasnosti uskutočňuje prostredníctvom emailu a nie cez telefón. Získanie víz do Vietnamu je drahý a náročný proces a preto je dôležité, aby sme správne porozumeli vašim požiadavkám. Ak vyhľadáte informácie cez email, objasníme vám celú situáciu”: informuje hovorca portálu Visa Vietnam Org.

Okrem služby poskytovania expresných víz sa spoločnosť špecializuje aj na poskytovanie elektronických víz. Všetci žiadatelia musia vyplniť online formulár, zaplatiť zaň prostredníctvom platobnej brány G2S a prijať v priebehu 2 pracovných dní schvaľovací list. Svoje víza si môžu nechať dať opečiatkovať na vízovej priehradke na letisku.

“Nemusíte sa báť, že informácie, ktoré poskytnete, budú zneužité. Stránka je kompletne zabezpečená a neexistuje vôbec žiadna šance, že vaše údaje by mohli byť zneužité.”: dodáva hovorca.

Na konci procesu je od žiadateľov vyžadované, aby zaplatili servisný poplatok a poplatok za kolok. Poplatky sú flexibilné, v závislosti od veľkosti skupiny. Napríklad skupina viac než 10 ľudí platí vždy menej. “Poznáme vietnamské zákony a sme na pozore pred nariadeniami, ktoré v tomto procese rozhodujú. S viac než 10 ročnými skúsenosťami v oblasti imigrácie do Vietnamu sme v tej správnej pozícii, aby sme vám pomohli”: dodáva hovorca.

 Pretože Vietnam v súčasnosti otvára svoju ekonomiku, prichádza do neho množstvo ľudí, ktorí hľadajú v tejto krajine príležitosti pre podnikanie. Ľudia na svoje víza už viac nemusia čakať niekoľko dní. V súčasnosti si môžu víza zabezpečiť okamžite prostredníctvom vopred schválených schvaľovacích listov s kódmi, ktoré umožňujú vyzdvihnutie víz na medzinárodných letiskách. Portál Visa Vietnam Org používa tento systém, aby žiadateľom pomohol vstúpiť do Vietnamu.

O portáli Visa Vietnam Org: Spoločnosť má viac než 10 rokov skúseností v oblasti vybavovania víz pre návštevníkov Vietnamu. Tieto víza je možné vybaviť prostredníctvom schvaľovacích listov, ktoré je možné vyzdvihnúť na všetkých medzinárodných letiskách, vrátane medzinárodného letiska Noi Bai v meste Hanoj, medzinárodného letiska Tan Son Nhat v Hočiminovom meste (Saigon) a na medzinárodnom letisku Danang v meste Danang.

Pre ďalšie informácie navštívte stránku https://www.visa-vietnam.net/


Comments are closed.